Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rodzice Kukiza: artystka i lekarz. Dziadkowie: Tatarzy http://www.fakt.pl/polityka/nieznane-fakty-z-zycia-pawla-kukiza,artykuly,542245.html    Gdy urodziła się jego pierwsza córka (muzyk ma trzy córki), wyjechał do pracy do Niemiec. "Wyrzucał gnój, pracował na budowie, przywiózł niezłe pieniądze. (...) Rzadko bywa w domu, ciągle gra koncerty, jest nerwusem, wdaje się w awantury, nadużywa alkoholu. W środowisku krążą plotki o tym, jak dał po pysku kelnerowi, bo ten nie chciał mu już nalać". Po latach przyznał, że alkohol robił z nim co chciał. Gdy urodziła się trzecia córka, w 2000 roku, Kukiz był w ciągu alkoholowym.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rasistowskie okrzyki". Co innego mogła wykakać przybudówka GW???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz stronniczy i beznadziejny, szkoda czytac takiego dna. Jak was zdyma ciapaty jak koze to nauczycie się pisać prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie, że byli starsi ludzie. sam byłem z dziadkami bo chcieli być na manifestacji. oni nie rozumieją do czego to doszło żeby bać się najazdu w 21wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść do przewidzenia. Panie redaktorzu, życzę panu by horda brudasów przechodząca i grabiąca nasze domostwa jak ma to miejsce na zachodzie zahaczyła najpierw o odbyt pana żony a wszystko to na oczach pana dzieci. Nie jest to jedyny powód żebyś mnie zaszufladkował ale jeden z wielu. Jestem dumny z bycia Polakiem i Nacjonalista oraz z tego ze mam odwagę wystąpić przeciwko zdrajcom ojczyzny : milicji ktora ślepo wykonuje rozkazy tych którzy sami ich okradają i manipulują,sprzedajnym politykom i czarnej mafii manipulujacej wole tworzycielska człowieka . Na szubienice za historie pelna krwi Na szubienice za sprzeciwu kazda myśl Na szubienice za mordowanie woli w nas Na szubienice za obietnice lepszych chwil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykłych ludzi nazywacie bandą kiboli aha ja już dawno na żadnym meczu nie byłem a i tak jestem przeciw islamizacji przeciw propagandzie jakiej sieje jak widać po stronniczym komentarzu nawet dziennik wschodni. Nazwijcie mnie nazistą za to. Dziennik wschodni niech nie zapomina i inne gazety że wasze redakcje są ogólnie dostępne. Piszcie dalej takie głupoty pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goebbels był by dumny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faszyści noszą znak Polski Walczącej? Masakra
powstania warszawskiego, nie czytałes? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi tu tylko zdjec z puczu Monachijskiego jako ukrytego przekazu iz jest jeszcze czas powstrzymac Polskich nazistów, gdzie z histori wiemy ze pucz byl nie udany oraz wisienki na torcie pelnego zydowskich beltow zdjec z przemowien Adolfa w Reichstagu;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym i po wielu innych wcześniejszych artykułach, można odnieść wrażenie, ze dziennikarze Dziennika Wschodniego są skrajnymi zwolennikami przyjęcia imigrantów. Dlatego mam propozycję: zgłoście się na ochotników i przyjmijcie ich do własnych domów i finansujcie ich pobyt, ich kieszonkowe, pozwólcie im sprowadzić tu całe rodziny, pozwólcie wprowadzić w swoich domach prawo szariatu i pozwólcie im nas**ć sobie na głowy. Społeczeństwo w ponad 90% jest przeciwne. I PRZESTAŃCIE JUŻ SIAĆ PROPAGANDĘ, ZE JEST INACZEJ!!! Jak ktoś słusznie napisał: "Goebbels byłby z was dumny". Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakłamany szmatławiec!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE POLICJA - ZGODNIE Z PRAWEM NAWOŁYWANIE DO WAŚNI JEST KONSTYTUCYJNIE ZAKAZANE - CZY W LUBELSKIEJ POLICJI SĄ TYLKO DEBILE, NIEZNAJĄCY PRAWA. DLACZEGO NATYCHMIAST NIE ROZPĘDZONO RASISTOWSKIEGO ZGROMADZENIA. TO PYTANIE ZADAM NA OGÓLNOPOLSKIM FORUM, BY PRZYGŁUPIASTY KOMENDANT POLICJI W LUBLINIE WIEDZIAŁ KIM PSEUDO DOWODZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Postoi pani ze mną? Bo strach jak tak krzyczą. " Nie bój się babciu, za kilka lat będziesz miała ciszę. To znaczy po cichutku arabski terrorysta obecnie ci głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE POLICJA - ZGODNIE Z PRAWEM NAWOŁYWANIE DO WAŚNI JEST KONSTYTUCYJNIE ZAKAZANE - CZY W LUBELSKIEJ POLICJI SĄ TYLKO DEBILE, NIEZNAJĄCY PRAWA. DLACZEGO NATYCHMIAST NIE ROZPĘDZONO RASISTOWSKIEGO ZGROMADZENIA. TO PYTANIE ZADAM NA OGÓLNOPOLSKIM FORUM, BY PRZYGŁUPIASTY KOMENDANT POLICJI W LUBLINIE WIEDZIAŁ KIM PSEUDO DOWODZI.
Wygląda na to, że redakcja DW dopuściła się manipulacji. W wyniku tego jest mowa nienawiści oraz nawoływanie do przemocy, nienawiści i bezprawnych działań. Przykładem wpis powyższego frustrata. Kiedyś skończyło się to morderstwem w biurze poselskim w Łodzi. Jeśli lubelska policja powinna kogoś ścigać, to redaktorzynę autora paszkwilu a nie relacji z legalnej manifestacji , oraz autora wpisu o ksywie guest z godziny 14,45. Może to ta sama osoba ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagadka.    KTO JEST WŁAŚCICIELEM DZIENNIKA WSCHODNIEGO ??????????????????????????????????? ODPOWIEDZ:      WODROL - KALINOWSKI I JEGO SPÓŁKA - TOMCIO SYNALEK KALINOWSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 129 w rozdziale XVII kk, traktującym o przestępstwach przeciwko Rzeczpospolitej Polskiej stwierdza: „Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10” to też mowa nienawiści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos tu chyba piszac ten pseudo aktykol pelen klamstw i propagandy wzorowal się na wybiórczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te "rasistowkie okrzyki"? W tekście nie ma nic takiego. "Dzienniku!" Skoro piszesz a to napisz b. Gdzie te okrzyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten artykuł jest żałosny. wielu STARYCH LUDZI chciało przyjść, ale PRZEZ STANIE W KILKOMIESIĘCZNYCH KOLEJKACH DO LEKARZY, zdrowie nie dopisując nadal, nie mogli......... DODATKOWO tego dnia w Lublinie pogoda była MASAKRYCZNA. ZIMNICA DESZCZ. TEN ARTYKUŁ NIE JEST OBIEKTYWNY I CHYBA KTOŚ TU CHCE ŻEBY JEGO CÓRKĘ ŻONĘ MATKĘ ZGWAŁCONO jeżeli przez takich ludzi jak Ty Ci ludzie tu przyjdą to życzę Ci takiego właśnie przebudzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy mają obowiązek bronić Polski.Poszukajcie na YouTube jak muzułmanie atakują Europejczyków w ich własnych krajach Straszne, nie możemy dopuścić do tego w Polsce.Polacy pilnujemy granic!W jedności narodu siła.Niemcy i Francuzi już przegrali.Polska ma szanse.Bierzmy przykład z Węgier!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...